Nasza myjnia samoobsługowa to idealne rozwiązanie
Nasza myjnia samoobsługowa firmy EUROWASH to miejsce, w którym Twoje pojazdy zyskują nieskazitelną czystość.

Stosujemy tylko oryginalną chemię proponowaną przez producenta. Akceptujemy płatności kartą, gotówką, a także posiadamy rozmieniarkę na monety, co sprawia, że korzystanie z myjni jest wygodne i dostosowane do Twoich preferencji. Posiadamy również kart przedpłacone, PRE PAID Najax, które można doładowywać i jednorazowo pobrać fakturę VAT. Myjnia jest wyposażona w odkurzacze do wnętrza pojazdu, dzięki czemu możesz także zadbać o czystość wewnątrz pojazdu.

Lokalizacja
  • Sportowa 1, 55-040 Małuszów
Myjnia bezdotykowa 24h
Czynna całą dobę!

Poznaj programy mycia

1

OPRYSK WSTĘPNY

A także mysie felg i insektów. Woda zmiękczona z płynem myjącym pod niższym ciśnieniem. Zacznij od dolnych części pojazdu. Utrzymuj dyszę lancy 30cm od powierzchni pojazdu. Pokryj pojazd równomiernie wodą z płynem. Wciśnięcie spustu lancy zwiększa ciśnienie wody z płynem.

2

TURBO PIANA

Woda z pianą pod ciśnieniem. Zacznij od dolnych części pojazdu. Wciśnięcie spustu lancy zwiększa ilość wyrzucanej piany.

3

MYCIE ZASADNICZE

Ciepła woda z detergentem myjącym pod wysokim ciśnieniem. Zacznij od dolnych części pojazdu. Utrzymuj dyszę lancy 30cm od powierzchni pojazdu. Pokryj pojazd równomiernie wodą z detergentem. Wciśnięcie spustu lancy zwiększa ciśnienie mycia.

4

SPŁUKIWANIE

Utrzymuj dyszę lancy 30cm od powierzchni pojazdu. Spłukuj pojazd z góry do dołu. Wciśnięcie spustu lancy zwiększa ciśnieni wyrzucanej wody.

5

WOSKOWANIE NA GORĄCO

Woda z woskiem pod niższym ciśnieniem. Utrzymuj dyszę lancy 50cm od powierzchni pojazdu. Nanieś wosk równomiernie na pojazd z pominięciem szyb. Po woskowaniu niezbędne jest NABŁYSZCZANIE.

6

NABŁYSZCZANIE

Woda demineralizowana pod wysokim ciśnieniem. Utrzymuj dyszę lancy 50cm od powierzchni pojazdu. Spłukuj pojazd z góry do dołu. Wciśnięcie spustu lancy zwiększa ciśnienie wyrzucanej wody.