Nasz Serwis - Profesjonalna Obsługa Twoich Pojazdów

W Centrum Serwisowym Błach wiemy, że Twoje pojazdy to kluczowy element Twojego biznesu i codziennego życia. Nasza firma to miejsce, w którym pasja do motoryzacji łączy się z profesjonalizmem, aby dostarczyć Ci kompleksowe i niezawodne usługi serwisowe.

Lokalizacja
  • Sportowa 1, 55-040 Małuszów

Nasza Specjalizacja

Serwis Aut Ciężarowych: Jesteśmy ekspertami w obszarze serwisowania pojazdów ciężarowych. Nasz zespół doświadczonych mechanicznych i techników jest przygotowany do napraw, konserwacji i przeglądów różnych marek i modeli. Jako autoryzowany dealer Ford Trucks, świadczymy usługi na najwyższym poziomie, co potwierdzają nasze liczne autoryzacje.
1

Ustawienie zbieżności

Poprawne ustawienie zbieżności i geometrii kół jest kluczowe dla zapewnienia stabilności, równomiernego zużycia opon oraz optymalnego prowadzenia pojazdu. Zaleca się regularne sprawdzanie i ewentualne regulacje tych parametrów w serwisie samochodowym, aby zachować bezpieczeństwo i wydajność pojazdu.

2

Instalacja i legalizacja tachografów

Instalacja i legalizacja tachografów to kluczowy krok w zapewnieniu zgodności z przepisami dotyczącymi czasu pracy kierowców oraz monitorowaniu czasu prowadzenia pojazdu w transporcie drogowym. Dlatego też ważne jest, aby te procesy były przeprowadzane przez wyspecjalizowanych specjalistów i zgodnie z obowiązującymi przepisami.

3

Montaż urządzeń TOLL COLLECT

W naszym Serwisie montujemy system poboru opłat drogowych TOLL COLLECT. To niemiecki systemem, który został uruchomiony w 2005 roku i służy do pobierania opłat drogowych od pojazdów ciężarowych o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 7,5 tony, poruszających się po niemieckich autostradach i drogach federalnych.

4

Naprawa naczep - badanie na linii diagnostycznej

Oferujemy kompleksowe usługi naprawy naczep, mając do dyspozycji zaawansowaną linię diagnostyczną. Dzięki naszemu doświadczeniu wyspecjalizowanej technologii jesteśmy w stanie skutecznie zlokalizować i naprawić wszelkie usterki. Niezależnie od skali problemu, możesz liczyć na naszą fachową obsługę i pełne zaangażowanie w przywrócenie sprawności Twojej naczepy.

5

Naprawa układu pneumatycznego i hamulcowego

Jesteśmy również specjalistami w naprawach układów pneumatycznych i hamulcowych, które są kluczowe dla bezpieczeństwa na drodze. Nasz zespół posiada niezbędne doświadczenie i wiedzę, aby skutecznie diagnozować i naprawiać wszelkie usterki w tych systemach. Niezależnie od natury problemu, możesz być pewien, że oddając swoją naczepę w nasze ręce, zapewniasz jej najlepszą opiekę. Zaufaj nam, abyś mógł kontynuować swoją działalność z pełnym spokojem ducha, mając pewność, że Twój pojazd spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa.”

6

Serwis ciężarowych – okresowe obsługi pojazdów

Regularna i okresowa kontrola pojazdu to kluczowa praktyka dla bezpieczeństwa oraz długowieczności pojazdów ciężarowych. Wymiana olejów i filtrów oraz kontrola stanu technicznego to nie tylko kwestie efektywności ekonomicznej, ale przede wszystkim zapewnienie bezpieczeństwa na drodze dla kierowców i innych uczestników ruchu. Nie bagatelizujmy tych procedur – to inwestycja w bezpieczeństwo i niezawodność naszych pojazdów. W celu zapewnienia najwyższej jakości usług w CS Błach stosujemy wyłącznie oryginalne części lub zamienniki najwyższej jakości.

7

Remonty silników i skrzyń biegów

W CS Błach przeprowadzamy kompleksowe usługi remontowe silników i skrzyń biegów. Dzięki naszym doświadczonym specjalistom oraz zaawansowanej diagnostyce możemy zagwarantować najwyższą jakość napraw.

8

Diagnostyka komputerowa

Współczesne samochody są wyposażone w coraz bardziej skomplikowane systemy, co sprawia, że diagnostyka staje się kluczowym elementem utrzymania ich sprawności. Dlatego oferujemy usługi diagnostyki komputerowej, wykorzystując nowoczesne technologie, które pozwalają precyzyjnie analizować i identyfikować nawet najbardziej skryte problemy. Dobrze prowadzona diagnostyka usprawnia naprawy i redukować koszty.

9

Klimatyzacja

Oferujemy diagnostykę komputerową oraz naprawy klimatyzacji. W przeciwieństwie do popularnych punktów serwisowych przed supermarketami, gdzie często tylko nabijana jest klimatyzacja, u nas możesz liczyć na pełne wsparcie. Posiadamy profesjonalny sprzęt do diagnostyki, który pozwala nam precyzyjnie zlokalizować i rozwiązać wszelkie problemy, zweryfikować działanie kompresora i sprężarki, poziom czynnika chłodzącego oraz szczelność układu. Dodatkowo, nasze usługi obejmują także czyszczenie i naprawę klimatyzacji oraz konserwację zapewniając jej prawidłowe działanie.

10

Remonty silników i skrzyń biegów

Jesteśmy również specjalistami w naprawach powypadkowych. Niezależnie od skali uszkodzeń, możesz liczyć na nasze doświadczenie i profesjonalizm. Nasz zespół zajmie się Twoim pojazdem kompleksowo, od diagnostyki i oszacowania szkód po kompletną naprawę, przywracając mu pierwotny stan i bezpieczeństwo na drodze. Zaufaj nam w trudnych sytuacjach, a my zadbamy o Twój pojazd tak, jakby był naszym własnym.